Arduino

Вивчення фізики, електроніки
та схемотехніки ще ніколи
не було таким цікавим!

Записатися

9 місяців

36 занять по 2 години

11-16 років

990 грн/міс

Arduino - це плата з власним процесором і пам'яттю. На ній є пара десятків контактів, до яких можна підключати усілякі компоненти: лампочки, датчики, мотори, магнітні дверні замки і взагалі все, що працює від електроенергії.

У процесор Arduino можна завантажити програму, яка буде керувати всіма цими пристроями за заданим алгоритмом. Таким чином можна створити нескінченну кількість унікальних класних гаджетів, зроблених своїми руками.

Всі викладачі Brainy сертифіковані компанією Microsoft

Так виглядає головна плата,
до якої приєднується все інше

Мова програмування Ардуіно
заснована на C / C ++. На даний момент Arduino - це, мабуть, найзручніший спосіб програмування пристроїв на мікроконтролерах.

Уроки вивчення основ електроніки та програмування за допомогою Ардуіно є обов'язковими у всіх технічних школах і університетах США, Італії, Японії, Кореї і навіть в деяких приватних школах Індії.

Як Arduino пробуджує уяву?

Массімо Банці

Подивіться відео TED, де один із засновників Arduino розповідає про можливості та проекти, які можна створювати за допомогою цієї системи (субтитри російською мовою)

Що зробить дитина під час курсу?

1

Розробить понад
30 пристроїв

2

Вивчить основи
C / C++

3

Створить та
запрограмує
гоночну автівку

4

Розробить розумний
світильник

5

Створить локальну
метеостанцію

6

Навчиться розробляти
свої пристрої

Спробувати!

Мироненко Костянтин

Викладач курсу

Освіта: Львівська Політехніка, кафедра "Електронні пристрої та системи". Переможець інженерних змагань "ebec" у Львівській області, півфіналіст всеукраїнського турніру з фізики "International Phosics Tournament". Полюбляю збирати роботів та грати в комп’ютерні ігри; вдома маю круту колекцію лего-кораблів! Супер-здібності: можу відрізнити будь-який шоколад на смак :)

План занять

Курс повністю орієнтований на практичну роботу: вся теорія одразу підкріплюється вправами і прикладами. До кожного завдання можна підійти творчо і додавати будь-які особливості і датчики з вже вивчених тем.

9 місяців
36 занять
Програма модуля

Запишіть дитину
на пробне заняття!

Записати!

Адреса

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.