Arduino

Вивчення фізики, електроніки
та схемотехніки ще ніколи
не було таким цікавим!

Записатися
Скачати програму курсу

Що це за курс?

Курс розрахований на дітей 9-16 років і не вимагає жодних додаткових знань з фізики, електроніки чи робототехніки для того, щоб почати навчатися. Він включає 12 обширних і цікавих уроків, а також додаткові проектні роботи та унікальні навчальні матеріали. Arduino - це ідеальний спосіб зацікавити дитину фізикою та заохочити її до подальшого вивчення. Закінчивши курс дитина матиме усі необхідні знання та навички для створення власних роботів та IOT (англ. Internet of Things, IoT) проектів на основі Ардуіно, а також написання програмного коду для керування ними в реальному часі!

Деталі

  • Вік дітей: 9-16 років
  • Група: до 8 дітей
  • 1 заняття триває: 2 год
  • Ціна за місяць: 990 грн
  • Тривалість курсу: 6 місяців

Arduino - це невелика плата з власним процесором і пам'яттю. На платі також є пара десятків контактів, до яких можна підключати усілякі компоненти: лампочки, датчики, мотори, чайники, роутери, магнітні дверні замки і взагалі все, що працює від електроенергії.

У процесор Arduino можна завантажити програму, яка буде керувати всіма цими пристроями за заданим алгоритмом. Таким чином можна створити нескінченну кількість унікальних класних гаджетів, зроблених своїми руками.

Так виглядає головна плата,
до якої приєднується все інше

Мова програмування Ардуіно
заснована на C / C ++. На даний момент Arduino - це, мабуть, найзручніший спосіб програмування пристроїв на мікроконтролерах.

Уроки вивчення основ електроніки та програмування за допомогою Ардуіно є обов'язковими у всіх технічних школах і університетах США, Італії, Японії, Кореї і навіть в деяких приватних школах Індії.

Як Arduino пробуджує уяву?

Массімо Банці

Подивіться відео TED, де один із засновників Arduino розповідає про можливості та проекти, які можна створювати за допомогою цієї системи (субтитри російською мовою)

Що дитина вивчить на заняттях?

логіка

конструювання

основи
алгоритмізації

аналітика

основи фізики

Мироненко Костянтин

Викладач курсу

Освіта: Львівська Політехніка, кафедра "Електронні пристрої та системи". Переможець інженерних змагань "ebec" у Львівській області, півфіналіст всеукраїнського турніру з фізики "International Phosics Tournament". Полюбляю збирати роботів та грати в комп’ютерні ігри; вдома маю круту колекцію лего-кораблів! Супер-здібності: можу відрізніти будь-який шоколад на смак :)

План занять

Курс повністю орієнтований на практичну роботу: вся теорія одразу підкріплюється вправами і прикладами. До кожного завдання можна підійти творчо і додавати будь-які особливості і датчики з вже вивчених тем.

3 місяці
12 занять
Програма модуля

Контакти

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.