Перші кроки в Python

Записатися

Що це за курс?

Code Combat - це браузерна гра, що дозволяє навчитися програмувати і вивчити мову Python. На кожному рівні перед гравцем ставиться певне завдання - наприклад, повести в бій солдат або вибратися з в'язниці. Дитина буде управляти своїм героєм, який виконує ці завдання за допомогою заклинань - команд Python. Щоб пройти гру, доведеться добре їх запам'ятати.

Необхідні навички: базові знання комп'ютера, вміння друкувати англійською.

Деталі

  • Вік дітей: 10-17 років
  • Група: до 10 дітей
  • 1 заняття триває: 1,5 / 3 год
  • Ціна за місяць: 730 / 1490 грн
  • Тривалість курсу: 6 / 3 місяців
  • Доступно по Skype

Чому навчиться дитина?

розвине алгоритмічне
та логічне мислення

ознайомиться
з принципами Python

перетворить захоплення
грою в корисний
навчальний процес

CodeCombat охоплює 85% матеріалу з курсів Стенфордського університету з інформатики для початківців:

- 24 стандарти курсу з 106А
(методологія програмування)

- 17 стандартів курсу з 106B
(абстрактне програмування)

Навіщо нам курс, якщо CodeCombat є в інтернеті?

CodeCombat - це, звичайно, дуже круто, але навіщо нам ходити на курс? Адже ми можемо купити його на сайті і дитина буде займатися вдома, не переплачуючи і не витрачаючи час на дорогу, правда?

Звичайно! Передплату на CodeCombat можна купити на сайті і займатися там. Якщо у Вас це вийде - ми будемо тільки раді, тому що хочемо, щоб Ви були щасливі :)

Але часто у дітей виникають проблеми. Справа в тому, що матеріал, який дається на вивчення, досить важкий, і його дуже складно вивчити без сторонньої допомоги дорослого або викладача. Часто у батьків немає часу для того, щоб пояснити уроки, а спочатку потрібно самому зрозуміти ці теми і розібратися в них, що досить складно для людини, яка не має відношення до програмування. До того ж, CodeCombat розрахований на вивчення в класі з викладачем - ми створюємо спеціальні онлайн-класи, щоб давати завдання, пояснювати матеріал і стежити за прогресом учнів, а деякі уроки розраховані на вирішення завдань тільки спільним шляхом.

План занять

На заняттях діти вивчають програмування, граючи в гру. Для здійснення дії персонажем потрібно написати певні рядки коду. Тому це не тільки корисно, а й дуже весело!

3 місяці
12 занять
Програма курсу

Контакти

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.