4 місяці

16 занять по 2 години

10-16 років

990 грн/міс

дійсна до 31 жовтня

Курс "Ілюстрація дитячої книжки" розроблений для всіх дітей, які дуже люблять малювати і постійно хочуть навчитися робити це краще. На наших заняттях дитина зрозуміє, що малювати можна не завжди "правильно" і "по-академічному", дізнається, хто такі ілюстратори і які вони бувають, навчиться правильно робити дизайн персонажів, працювати з референсами і мудбордамі, ознайомиться зі структурою та елементами книги та, врешті-решт, детально проілюструє обрану казку!

З групами буде працювати досвідчений фахівець, який знає свою справу, тому діти з легкістю поринуть в захоплюючий світ ілюстрації!

Чому навчиться дитина?

спробує в роботі різні
матеріали і зрозуміє,
що підходить найбільше

дізнається про те,
як працювати з референсами
та створювати мудборди

зрозуміє, що не обов'язково
малювати стандартно та "правильно",
щоб ілюструвати сучасні книги

дізнається, як робиться
дизайн персонажів
та створить своїх власних

сама повністю проілюструє
казку, яку обере

Записатися

В кінці курсу кожен учень отримає книгу, в якій зібрані всі ілюстровані казки групи, в ПДФ-форматі, а також можливість отримати її у твердій обкладинці!

Книга, яку зробили наші учні

Болотова Олександра

Ілюстратор, викладач курсу

Освіта: Львівська Національна Академія Мистетцтв, факультет графічного дизайну. Одна з кращих випускниць потоку по загальному напрямку і, особливо, по ілюстрації. Саша з дитинства захоплюється малюванням і зі школи робить це кожен день. Для неї хобі давно перетворилося в улюблену професію.

Роботи викладача в Instagram >>

План занять

На курсі діти малюють традиційними матеріалами, на кожен урок відводиться як теоретична, так і практична частина. Завдяки цьому під час практики викладач має можливість встигнути індивідуально попрацювати з кожним.

4 місяці
16 занять
Програма модуля

Адреса

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.