Створення власної гри - кращий
спосіб навчитися програмувати!

Записатися

Що це за курс?

Scratch – це блокове середовище програмування для дітей, де діти можуть створювати ігри та анімації, контролювати роботів, приймати вхідні дані через сенсори та багато іншого.

Заняття курсу спрямовані на введення дітей в програмування і розробку комп'ютерних ігор за допомогою візуального середовища. На уроках учні дізнаються як створювати свої власні ігри, відтворять найпопулярніші ігри в історії — від ранніх аркадних хітів, таких як Понг і Фроггер, до сучасних блокбастерів, таких як Змійка або Тетріс.

Необхідні навички: впевнене володіння мишкою.

Деталі

  • Вік дітей: 8-12 років
  • Група: до 6 дітей
  • 1 заняття триває: 1,5 год
  • Ціна за місяць: 730 грн
  • Тривалість курсу: 3 місяці
  • Доступно по Skype

Чому навчиться дитина?

ознайомиться з логікою
програмування

почне вивчати
візуальну мову Scratch

перетворить захоплення
грою в корисний
навчальний процес

створить аналоги
популярних класичних ігор

Scratch – (НЕ) справжня мова програмування?

Scratch – це крута розвага і навчання водночас, але це ж не «справжнє» програмування, чи не так? Я маю на увазі, перетягування кольорових блоків по екрану, це всього-на-всього для маленьких діток, еге ж? І це не навчає справжнім навичкам програмування.

Багато батьків думають, що блокове програмування не може бути серйозним. Але хіба введення тексту є чимось більш особливим, аніж складання послідовності з блоків з написаним текстом на них?

Scratch попереджає виникнення помилок у синтаксисі, які так дратують і які постійно виникають при програмуванні у текстових мовах програмування, і тим самими робить Scratch більш доступним. Також є професійні середовища, які підтримують блокове програмування. Середовище відеоігор, наприклад. І немає нічого «дитячого» у цьому, іноді це просто правильний і зручний підхід :)

План занять

Ми впевнені, що розробка ігор - це відмінний спосіб перетворити хобі в розвиваюче заняття. У процесі створення власної гри ваша дитина просто і весело почне вчитися програмувати.

3 місяці
12 занять
Програма модуля

Деякі ігри, які розробить дитина

Space Explorer

Змійка

Тетріс

Контакти

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.