Створення власної гри - кращий
спосіб навчитися програмувати!

Записатися

5 місяців

20 занять по 2 години

10-12 років

890 грн/міс

Scratch – це блокове середовище програмування для дітей, де діти можуть створювати ігри та анімації, контролювати роботів, приймати вхідні дані через сенсори та багато іншого.

Заняття курсу спрямовані на введення дітей в програмування і розробку комп'ютерних ігор за допомогою візуального середовища. На уроках учні дізнаються як створювати свої власні ігри, відтворять найпопулярніші ігри в історії — від ранніх аркадних хітів, таких як Понг і Фроггер, до сучасних блокбастерів, таких як Змійка або Тетріс.

Чому навчиться дитина?

ознайомиться з логікою
програмування

почне вивчати
візуальну мову Scratch

перетворить захоплення
грою в корисний
навчальний процес

створить аналоги
популярних класичних ігор

Розробник цього курсу сертифікований Microsoft

Scratch – (НЕ) справжня мова програмування?

Scratch – це крута розвага і навчання водночас, але це ж не «справжнє» програмування, чи не так? Я маю на увазі, перетягування кольорових блоків по екрану, це всього-на-всього для маленьких діток, еге ж? І це не навчає справжнім навичкам програмування.

Багато батьків думають, що блокове програмування не може бути серйозним. Але хіба введення тексту є чимось більш особливим, аніж складання послідовності з блоків з написаним текстом на них?

Scratch попереджає виникнення помилок у синтаксисі, які так дратують і які постійно виникають при програмуванні у текстових мовах програмування, і тим самими робить Scratch більш доступним. Також є професійні середовища, які підтримують блокове програмування. Середовище відеоігор, наприклад. І немає нічого «дитячого» у цьому, іноді це просто правильний і зручний підхід :)

Роботи наших учнів

Ping Pong - Робота учня Фредина Ореста

Shuttle - Робота учня Пузракова Андрія

Запишіть дитину
на пробне заняття!

Записати!

План занять

Ми впевнені, що розробка ігор - це відмінний спосіб перетворити хобі в розвиваюче заняття. У процесі створення власної гри ваша дитина просто і весело почне вчитися програмувати.

5 місяців
20 занять
Програма модуля

Деякі ігри, які розробить дитина

Space Explorer

Змійка

Тетріс

Унікальна карта досягнень

На курсі кожна дитина має свою карту досягнень. Це така система мотивації: є певні завдання, при виконанні яких діти отримують наліпку. Коли карта досягнень заповнена - можна обирати призи-подарунки!

Отримати консультацію

Адреса

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.