Відеоблогінг

Час розповісти про себе світу!

Записатися

5 місяців

12 занять

11-16 років

790 грн/міс

Розробник цього курсу сертифікований Microsoft

Ми живемо в такий крутий час, коли будь-хто може поставити перед собою камеру і почати ділитися своїми думками з усім світом. Якщо ваша дитина хоче бути архітектором або актором, археологом або спортсменом - він може розповісти про себе і будь-яке своє захоплення.

Ми допоможемо зробити так, щоб шлях до мрії не був неймовірно довгим і складним: будемо говорити про концепцію і просування, поведінку перед камерою, про методи зйомки, монтаж і багато чого іншого!

Програма курсу, PDF 1.7 MB

Чому навчиться дитина?

створювати і оформлювати
YouTube-канал

самостійно знімати
та монтувати відео

працювати зі світлом
та звуком

оформлювати власний
знімальний майданчик

просувати та
монетизувати канал

Навіщо взагалі це потрібно?

Люди по всьому світу розповідають про свої захоплення і діляться знаннями, створюють співтовариство навколо власних ідей і отримують додатковий дохід. Журнал Forbes щорічно складає рейтинг відеоблогерів. Автоогляди, кулінарні шоу, психологія і відносини, ремонт - в блогах висвітлюють всі сфери життя.

Це відмінний спосіб розповісти про себе і самовиразитися. До того ж завдяки відеоблогінгу можна будувати кар'єру і заробляти. Є маса прикладів, коли відеоблогери ставали акторами, співаками, телеведучими... ким завгодно! Час створити власний канал!

План занять

«Відеоблогінг» - переважно практичний курс, в який входить інформація з різних областей знань. Діти знайомляться в доступній їм формі з такими напрямами, як брендинг, продюсування, Діджитал-реклама, відео-та аудіовиробництва, ораторське мистецтво, авторське право, безпека в мережі.

4 місяці
16 занять
Програма модуля

Запишіть дитину
на пробне заняття!

Записати!

Адреса

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.