Відповіді на часті питання

Не можете знайти відповідь?
Дзвоніть до нас: +38 (067) 509 29 97 або пишіть: hello@brainy.com.ua

Процес навчання

Що робити, якщо дитина пропустила заняття?

На таких курсах, як робототехніка, якщо дитина пропускає заняття - його можна відпрацювати на спеціальних заняттях-відробках. Для цього потрібно зателефонувати адміністратору мінімум за день до заняття, повідомити, що дитина буде відсутня, та записатися на відпрацювання. Дуже важливо звернути увагу на те, що відпрацювання проходять тільки в фіксовані дні в спеціальних групах. Відпрацювати можна тільки протягом двох наступних тижнів після заняття і до закінчення курсу. Останнє заняття курсу не відпрацьовується.

На всіх інших курсах в разі, якщо дитина пропускає заняття, їй на пошту висилається конспект уроку із завданням, яке потрібно зробити вдома, але відпрацювань на них немає.

А як бути, якщо дитина пропустила більшу частину курсу через серйозну хворобу?

Якщо таке трапилося, то ми обов'язково перенесемо її на новий потік того ж курсу як тільки вона одужає. Для цього достатньо просто принести адміністратору медичну довідку про стан дитини.

Чи можуть батьки бути присутніми на занятті?

Ми розуміємо інтерес батьків до процесу ведення уроку, але, на жаль, вони на заняття не допускаються з дуже вагомих причин: це порушує педагогічний процес. Дитина ніяково почуває себе в присутності батьків, сковується, відволікається, деякі починають з ними взаємодіяти. До того ж вся інша група також буде відчувати себе незручно в присутності незнайомих людей.

Чи мають ваші викладачі педагогічну освіту?

Не всі наші викладачі мають педагогічну освіту, особливо технічні фахівці - адже звичайний педагог не зможе пояснити дітям, як програмувати. Це зможе зробити тільки справжній програміст.

Незважаючи на це вони є великими професіоналами в своїй справі і віддаються їй повністю. При наборі педагогів для нас важлива не освіта людини, а те, що вона знає свій предмет, має здатність взаємодіяти з дітьми, пояснювати складні речі простими словами, викликати інтерес до предмету, бути авторитетом для дитини та мати з нею спільні інтереси. Ми впевнені, що це - набагато важливіше диплома, адже навіть в школі дуже мало вчителів, які дійсно люблять дітей і свій предмет, намагаються навчити та допомогти. Але ж там всі з педагогічною освітою!

А раптом дитина не буде справлятися або їй буде занадто легко?

Ми дуже прагнемо зробити так, щоб освіта в Brainy принесла дитині максимальну користь. Складність, успішність і комфорт в групі - дуже важливі критерії. Якщо така ситуація виникне - Ви завжди можете проконсультуватися з педагогом дитини і, при необхідності, перевестися в групу, яка більш підходить під Ваші потреби.

Чому заняття багатьох курсів тривають 3 години? Дитина стільки не висидить!

За 3 години матеріал засвоїться набагато краще, так як всі отримані знання учні зможуть випробувати на практиці. У класичній системі освіти за 45 хвилин уроку учень отримує в більшості тільки теорію, а практичну частину повинен зробити вдома. У підсумку, коли у нього виникають проблеми, йому ніхто не може допомогти і доводиться чекати наступного уроку, на якому, скоріш за все, буде наступна тема.

3-х годинна система дозволяє відразу виявити проблемні місця дитини в певному напрямку і вирішити їх практично в цей же момент.

Чи є у вас якась система мотивації?

Ми розуміємо, як мотивація важлива для дитини, тому використовуємо систему досягнень. Це дуже проста і в той же час ефективна річ, яку використовують в іграх. На першому занятті дитина отримує карту досягнень. У ній є місця для 12 наліпок і перша наліпка дається відразу з картою. Їх можна отримати за закінчення кожного модуля (в робототехніці та Scratch модуль триває 3 місяці, в інших курсах - 1 місяць). За кожну 4-ю наліпку в своїй карті дитина отримує приз: це може бути лего-кружка, іграшки, фігурки, чашки і аксесуари з таких фільмів та ігор, як Minecraft, Star Wars, Gravity Falls, Adventure Time, Marvel та DC. Приз дитина вибирає з тих, що є в наявності, на свій смак!

Що робити, якщо ми вже отримали 12 наліпок? Більше збирати не можна?

Якщо карта досягнень вже заповнена і ви зібрали всі 12 наліпок - зверніться до адміністратора: ми дамо Вам нову карту для заповнення :)

Організаційні питання

Як відбувається оплата? Чи можна її розбити?

Оплата проводиться помодульно. Оплатити курс потрібно за 7 днів до його початку для того, щоб місце було зарезервовано. Це можна зробити або готівкою в самій школі, або на розрахунковий рахунок. Адміністратор надасть Вам докладну інструкцію з описом всіх видів оплати. Будь-яку оплату можна розбити на дві частини, якщо її сума становить понад 2000 грн.

Чому на деякі курси є пробні заняття, а на інші - ні?

Проведення пробних - це дуже складне питання, тому що здебільшого пробне заняття - презентаційне: розповідь про курс, чому він цікавий, які навички дитина отримає на ньому, яка програма та інше. У нас вся ця інформація дана на сайті на сторінці кожного курсу.

Перше заняття курсу - це в більшості базове знайомство з предметом, інтерфейсом, програмою, групою. Воно триває 3 астрономічні години та його дуже складно винести як окреме. Тому пробних занять у нас немає.

Виняток становить робототехніка. Ми даємо можливість батькам і дітям наочно подивитися на процес навчання та зрозуміти, наскільки їм це цікаво, так як робототехніка - відносно нова дисципліна і не всі з нею знайомі.

А як зрозуміти, що дитині сподобається курс, якщо пробного заняття немає?

Ми розуміємо Ваше занепокоєння. Саме тому Brainy надає можливість сплачувати не за весь курс відразу, а по модулях. Кожен з модулів має свою тривалість - від місяця до трьох. Ми впевнені, що в таких складних дисциплінах, як, наприклад, програмування, за одне заняття дитина не зможе чітко зрозуміти подобається їй предмет чи ні - для цього потрібно більш глибоко вникнути в тему.

Чому в групах діти різного віку?

Спочатку ми максимально формуємо групи так, щоб діти були приблизно однакового віку з невеликою різницею. Але співвідношення навичок та віку у кожного свої: хтось встигає більше, а хтось - менше. Якщо в процесі навчання, на думку педагога, дитина сильно відстає або мчить вперед - ми обов'язково порадимо групу, яка більше підходить. Тому часто трапляються такі ситуації, в яких в одній групі можуть бути діти різного віку.

Чому на сайті немає розкладу? Де я можу з ним ознайомитися?

Розклад формується в залежності від попиту на курс: чим більше дітей хоче записатися - тим більше груп. Тому групи швидко заповнюються і так само швидко виникають нові. Ми не додаємо нових дітей в існуючі групи для того, щоб уникнути різниці рівнів знань, тому розклад на сайті виставляти немає сенсу: всі групи, які йдуть, будуть заповнені.

Про актуальний розклад занять і набір нових груп можна дуже швидко дізнатися у адміністратора за телефоном: +38 (067) 509 29 97

Скільки максимум дітей може бути в групі? Від чого це залежить?

Кількість дітей залежить від курсу і його специфіки. Наприклад, ліміт учнів на робототехніці - 6 осіб, а на ілюстрації - 8. У цілому ми не практикуємо навчання в групах, в яких більше 10 дітей для того, щоб учням було максимально комфортно.

Робототехніка

Які конструктори використовуються на занятті?

На занятті старші діти (9-16 років) займаються з конструкторами EV3 (Education Edition), а молодші (6-8 років) з WeDo 2.0.

Чи можна купити ці конструктори у вас або в магазині?

Brainy не займається продажем конструкторів. У магазині Ви зможете знайти тільки конструктори EV3 Home Edition, але не Education, так як він розроблений спеціально для навчання з викладачем і в звичайних магазинах не продається.

На занятті дитина працює з конструкторам індивідуально або в парі?

Кожна дитина на занятті займається індивідуально, має свій комп'ютер і конструктор. Brainy не практикує заняття в парах в контексті робототехніки. Ми розуміємо, що може виникнути така ситуація, коли одна дитина буде конструювати набагато більше, так як буде більш ініціативною за іншу. Друга дитина, в свою чергу, через це буде отримувати менше практики конструювання та програмування. Це суперечить педагогічному процесу та нашим принципам навчання.

Чи існують змагання та олімпіади з робототехніки? Як ми можемо брати в них участь?

З робототехніки існує Всеукраїнський Фестиваль Робототехніки Robotica та Brainy планує брати в ньому участь.

Для участі потрібен великий рівень розуміння робототехніки і знання більшості тем, які є в програмі. Існують навіть спеціальні модулі, які розраховані на підготовку до змагань. Якщо дитина впевнено хоче рухатися в бік робототехніки, має знання за необхідними темами та, найголовніше, горить бажанням - Ви завжди можете проконсультуватися зі своїм педагогом з приводу участі у фестивалі.

Як робототехніка може допомогти в програмуванні? Адже там не справжній код!

Багато батьків думають, що блокове програмування не може бути серйозним. Але хіба введення тексту є чимось більш особливим, аніж складання послідовності з блоків з написаним текстом на них?

До того ж для того, щоб почати вчити будь-яку мову текстового програмування потрібно як мінімум володіти англійською на базовому-просунутому рівні.

Блокове програмування, як в робототехніці, попереджає виникнення помилок у синтаксисі, які так дратують і які постійно виникають при програмуванні у текстових мовах програмування. Також є професійні середовища, які підтримують такий вид програмування. Середовище відеоігор, наприклад. І цьому немає нічого «дитячого», іноді це просто правильний і зручний підхід :)

Запишіться на консультацію

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.