ПРОВОДИМО ЛІТО З КОРИСТЮ

Подивитися програму

Що це таке?

Літо - не тільки пора розваг і відпочинку. Дуже корисно тримати свій розум в тонусі, тому в Brainy є інтенсивні літні курси, які допоможуть це зробити. Просто оберіть той напрямок, який вам найбільше до душі!

Подивитися програму

Інтенсивно

Заняття проходять по буднях або на вихідних, що набагато інтенсивніше звичайних курсів

Корисно

Будь-який курс - це перспективний напрям, який дитина освоює, не помічаючи цього

Цікаво

Напрямки, які ми обираємо для викладання, не тільки дуже корисні для дитині, але і цікаві!

Вигідно

Інтенсив з десяти занять набагато дешевший, ніж подібний курс під час навчального року

Які є курси?

Ваша дитина любить комп'ютерні ігри? Це не привід для занепокоєння, а можливість розвинути її творчі навички. Наші заняття допоможуть навчитися моделювати тривимірні об'єкти і самостійно створювати ігрову 3D-графіку.

Метод тривимірного моделювання широко поширений в ігровій індустрії, кіно і анімації, робототехніці, архітектурі, дизайні і будівництві, медицині та промисловості.

Повна сторінка курсу -->
Програма курсу

Курс спрямований навчити основам створення сайтів і головним технічним поняттям в інтернеті.

Учні в процесі навчання зможуть самі створити багатосторінковий сайт з текстами, зображеннями і відео, користуватися популярними інструментами написання коду і працювати з файлами на FTP серверах. На курсі веб-розробки вони ознайомляться з тим, які цілі і завдання у HTML і CSS, що таке розмітка та її елементи, поняття посилань, медіа-ресурсів і багато іншого!

Повна сторінка курсу -->
Програма курсу

Дружелюбне середовище Minecraft - відмінне місце, щоб почати вивчати програмування. Для багатьох він давно став не просто грою, а способом самовираження: маленькі кубики дозволяють моделювати цілі світи і керувати діями героїв. Під час навчання програмуванню діти виконують різні завдання і проходять міні-ігри. Елементами гри керують за допомогою спеціальних програмних команд, які виглядають як невеликі блоки. Ці блоки потрібно розставити в певній послідовності, щоб програма привела їх в дію. Таким чином діти пишуть програмний код. І це лише початок!

Повна сторінка курсу -->
Програма курсу

Любов до Minecraft завжди можна направити в потрібне русло. Один з таких варіантів - Minecraft Хімія. За допомогою спеціальної версії Education Edition діти можуть у цікавій для них формі познайомитися зі світом хімії, експериментів і речовин.

Учні можуть використовувати хімію для створення нових елементів Minecraft, таких як гелієві кульки та блискітки, переглядати елементи у повній періодичній таблиці та побудувати індивідуальну хімічну лабораторію.

Курс охоплює шкільну програму з хімії з 7 по 9 клас. Його буде цікаво відвідати як дітям, які мають нульовий рівень по хімії, так і просунутий. Майнкрафт Хімія - відмінний спосіб почати розвивати інтерес до наук у дитини!

Сторінка курсу буде доступна 2-го травня Програма курсу

Всі ми розуміємо, що англійську мову найкраще за все починати наполегливо вивчати з дитинства. Але що робити, якщо дитина не хоче і категорично відмовляється це робити? Адже без бажання гроші на заняття і репетиторів просто йдуть у смітник!

Minecraft Англійська - відмінний вихід з цієї ситуації. Раніше ви змушували дитину вчити англійську, а тепер вона мріє про наступний урок. Адже це не урок, а гра!

Ми використовуємо Minecraft для вивчення англійської, створюючи різні світи з різним словниковим запасом. Ми наголошуємо на розмовну англійську, намагаємося подолати мовні бар'єри. Курс буде цікавий як дітям з початковим рівнем англійської, так і з просунутим. До початку курсу всім необхідно пройти тест на визначення рівня - адміністратор розповість, як це зробити.


Курс розрахований на дітей 9-16 років і не вимагає жодних додаткових знань з фізики, електроніки чи робототехніки для того, щоб почати навчатися. Він включає 12 обширних і цікавих уроків, а також додаткові проектні роботи та унікальні навчальні матеріали. Arduino - це ідеальний спосіб зацікавити дитину фізикою та заохочити її до подальшого вивчення. Закінчивши курс дитина матиме усі необхідні знання та навички для створення власних роботів та IOT (англ. Internet of Things, IoT) проектів на основі Ардуіно, а також написання програмного коду для керування ними в реальному часі!

Повна сторінка курсу -->
Програма курсу

Scratch – це блокове середовище програмування для дітей, де діти можуть створювати ігри та анімації, контролювати роботів, приймати вхідні дані через сенсори та багато іншого.

Заняття курсу спрямовані на введення дітей в програмування і розробку комп'ютерних ігор за допомогою візуального середовища. На уроках учні дізнаються як створювати свої власні ігри, відтворять найпопулярніші ігри в історії — від ранніх аркадних хітів, таких як Понг і Фроггер, до сучасних блокбастерів, таких як Змійка або Тетріс.

Повна сторінка курсу -->
Програма курсу

Code Combat - це браузерна гра, що дозволяє навчитися програмувати і вивчити мову Python. На кожному рівні перед гравцем ставиться певне завдання - наприклад, повести в бій солдат або вибратися з в'язниці. Дитина буде управляти своїм героєм, який виконує ці завдання за допомогою заклинань - команд Python. Щоб пройти гру, доведеться добре їх запам'ятати.

Повна сторінка курсу -->
Програма курсу
Записатися

10 занять

містить в собі будь-який інтенсив

2 години

тривалість будь-якого заняття

Смачний
перекус

Вчитися старанніше? Без проблем! Для тих, хто буде ходити на два курси підряд, ми підготували полуденок - круасан/печиво з соком. Підготуємо мозок до нових знать :)

Будні інтенсиви

Інтенсивні курси, які проходять по буднях на протязі 10-ти занять

1

Перша зміна

4-15 червня

2

Друга зміна

18-29 червня

3

Третя зміна

2-13 липень

4

Четверта зміна

16-27 липень

‎Інтенсиви вихідного дня

Інтенсивні курси, які проходять кожні вихідні на протязі 10-ти занять

1

Перша зміна

2 червня - 1 липня

2

Друга зміна

7 липня - 5 серпня

Ціни

Внесіть сплату зараз та збережіть ціни!

  • 1490 грн до 6 травня
  • 1690 грн з 7 до 20 травня
  • 1890 грн з 21 до 31 травня
  • 2090 грн з 1 червня
Записатися

Наші локації:

просп. Червоної Калини, 62-А
(ТЦ Інтерсіті, Сихів)

вул. Костюшка, 18
(центр міста)

вул. Щирецька, 1
(біля ТЦ Південний)

Спробувати!

Подаруйте дитині
корисні канікули!

Залишились питання?

Залишайте заявку та адмністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Made by Rohovtsov
Дякуємо за заявку
Чекайте на наш дзвінок.